Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE PENTRU ECHIPAMENTE REFRIGERARE
- Număr anunț
- DA41098497
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Sanatate Publica Ialomita (CUI 4232135)
- Furnizor / câștigător
- COMFRIG SRL (CUI RO3353619)
- Cod CPV
- 42531000-7 · Piese pentru echipamente de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792,57 RON
- Valoare atribuită
- 792,57 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:36
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
792,57 RON
din 792,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro