Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAMPLARIE PVC cu geam termoizolant
- Număr anunț
- DA41096271
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BALASESTI (CUI 21972540)
- Furnizor / câștigător
- IDACAS SRL (CUI RO15235412)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.230,69 RON
- Valoare atribuită
- 10.230,69 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 11:54
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.230,69 RON
din 10.230,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro