Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS AC/AC 230V 480W 900VA - 300011342421----ORTO.SALA OP. 12214/28.08.2026

Număr anunț
DA41081727
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
PHILIPS ROMANIA SRL (CUI RO2593699)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.603,16 RON
Valoare atribuită
2.603,16 RON
Data publicării
01.09.2026 07:14
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.603,16 RON

din 2.603,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.