Ofertă refuzată Cumpărare directă

Calcul si actualizare strategie de redeventa

Număr anunț
DA41069885
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
APARO CONSULT SRL (CUI 33276577)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare finală
100.000 RON
Data publicării
28.08.2026 11:19
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.