Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutie termoizolanta cu capac, 80 lt, tip thermobox, ideala pt transport, din spuma polipropilenica,
- Număr anunț
- DA41086232
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
- Cod CPV
- 44617000-8 · Cutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 779,70 RON
- Valoare atribuită
- 779,70 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:48
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
779,70 RON
din 779,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro