Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de gletuire perete si tavan tragere glet, slefuire si amorsare 2mp

Număr anunț
DA41097718
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Bethlen Gabor (CUI 4367531)
Furnizor / câștigător
ILYES ZUGRAV PLUS SRL (CUI RO8951613)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
50 RON
Data publicării
02.09.2026 13:01
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50 RON

din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.