Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari pt Modernizarea și reabilitarea scenei metalice din curtea Școlii Gimnaziale

Număr anunț
DA41097523
Autoritate contractantă
Comuna Tatulesti (CUI 5139876)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCŢII ELIGIBILE VSG SRL (CUI 30816699)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.594,36 RON
Valoare atribuită
75.594,36 RON
Data publicării
02.09.2026 12:52
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.594,36 RON

din 75.594,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.