Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii inchiriere utilaje pentru reparatii drumuri agricole
- Număr anunț
- DA41093149
- Autoritate contractantă
- Comuna Micasasa (CUI 4405945)
- Furnizor / câștigător
- EURO WAGEN SRL (CUI 17255785)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.900 RON
- Valoare atribuită
- 22.900 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:37
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.900 RON
din 22.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro