Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,2% sub estimat
Imprejmuire si poarta de acces Scoala Nojorid
- Număr anunț
- DA41090551
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
- Furnizor / câștigător
- VANCOLIN SRL (CUI 28439929)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220.000 RON
- Valoare atribuită
- 199.793,34 RON 9,2% sub estimat
- Data publicării
- 01.09.2026 15:15
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
199.793,34 RON
din 220.000 RON estimat
9,2%
Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 20.206,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.