Ofertă refuzată Cumpărare directă

INCHIRIERE BULDO AMENAJARI TERASAMENTE - REMEDIERE DEGRADARI STRAZI

Număr anunț
DA41077556
Autoritate contractantă
COMUNA GIRLICIU (CUI 7249794)
Furnizor / câștigător
R.E.G. INVEST S.R.L. (CUI 49796789)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare finală
16.800 RON
Data publicării
31.08.2026 12:25
Data finalizării
02.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.