Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camere de supraveghere (inclusiv cu senzori de mișcare/sunet), inclusiv soluțiile software aferente

Număr anunț
DA41097575
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC TIHUTA COLIBITA RA (CUI RO25336481)
Furnizor / câștigător
FOX NATURALIS SRL (CUI 32109317)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.180 RON
Valoare atribuită
6.180 RON
Data publicării
02.09.2026 12:54
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.180 RON

din 6.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.