Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari electrice

Număr anunț
DA41096690
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR BRASOV (CUI 4777043)
Furnizor / câștigător
EURO-MOTOR SRL (CUI RO12881273)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406,66 RON
Valoare atribuită
406,66 RON
Data publicării
02.09.2026 12:13
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406,66 RON

din 406,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.