Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de tamplarie si sigilare perimetrala cort USVT

Număr anunț
DA41096017
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
M&DARIO COM SRL (CUI 17489972)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.481,60 RON
Valoare atribuită
102.481,60 RON
Data publicării
02.09.2026 11:43
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.481,60 RON

din 102.481,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.