Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport, montaj și instalare unitate și accesorii Can-Am Traxter

Număr anunț
DA41095736
Autoritate contractantă
Comuna Colti (Primaria Comunei Colti) (CUI 4154355)
Furnizor / câștigător
EXTREME RIDES OFF ROAD S.R.L. (CUI RO44986634)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.464,46 RON
Valoare atribuită
7.464,46 RON
Data publicării
02.09.2026 11:30
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.464,46 RON

din 7.464,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.