Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DJ Servicii reparatii Dacia Duster OS Segarcea
- Număr anunț
- DA41086819
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ANSINI COM SRL (CUI 15523636)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.585,45 RON
- Valoare atribuită
- 3.585,45 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:16
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.585,45 RON
din 3.585,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro