Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie de servicii de mentenanta calculatoare

Număr anunț
DA41077642
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC, COMUNA MACIUCA (CUI 29060760)
Furnizor / câștigător
MARSERV IT&C SRL (CUI RO31494389)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.530 RON
Valoare finală
1.530 RON
Data publicării
31.08.2026 12:29
Data finalizării
02.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.