Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reglare unghi de fuga autoturism, fata+spate
- Număr anunț
- DA41071791
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL PENTRU ADMINISTRAREA PARCARILOR PUBLICE DIN MUNICIPIUL TIMISOARA-TIMPARK (CUI 45337899)
- Furnizor / câștigător
- FRANCK SRL (CUI RO1815380)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,93 RON
- Valoare finală
- 247,93 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:24
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.