Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet 2 curele + 6 segmenti piston
- Număr anunț
- DA41099262
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 19212510-3 · Curele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.366,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.366,40 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 14:12
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.366,40 RON
din 1.366,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro