Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii inchiriere Nacela PRB

Număr anunț
DA41098335
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
VIM ENGINEERING SRL (CUI RO18493424)
Cod CPV
45510000-5 · Inchiriere de macarale cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.960 RON
Valoare atribuită
2.960 RON
Data publicării
02.09.2026 13:28
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.960 RON

din 2.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.