Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestări servicii de topografie

Număr anunț
DA41095845
Autoritate contractantă
COMUNA SADU (CUI 4241222)
Furnizor / câștigător
LANDTOP OFFICE S.R.L. (CUI 38925136)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.700 RON
Valoare atribuită
24.700 RON
Data publicării
02.09.2026 11:35
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.700 RON

din 24.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.