- Număr anunț
- DA41092964
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- IT COMUNICAŢII CONSTRUCT SRL (CUI RO17373950)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269.736,57 RON
- Valoare finală
- 269.736,57 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:28
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.