Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de catering
- Număr anunț
- DA41095506
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Bonitas" Oradea (CUI 35017099)
- Furnizor / câștigător
- REVERA SRL (CUI RO16551693)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 266.562,18 RON
- Valoare atribuită
- 266.562,18 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 11:20
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
266.562,18 RON
din 266.562,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro