Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de vidanjare si spalare cu Woma retele apa uzata Piatra Neamt

Număr anunț
DA41089696
Autoritate contractantă
Compania Judeteana Apa Serv S.A. Neamt (CUI RO15346437)
Furnizor / câștigător
ECO EXPERT SALUB SRL (CUI RO34283343)
Cod CPV
90640000-5 · Servicii de curatare si golire a gurilor de canal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.280 RON
Valoare atribuită
2.280 RON
Data publicării
01.09.2026 14:30
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.280 RON

din 2.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.