Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE Tehnica IUGN 1 PDA (punct de ardere) ≤ 16 mc/h NUMAR DE REFERINTA: 1359 PRET DE CATALOG: 252

Număr anunț
DA41096181
Autoritate contractantă
GRADINITA DR.ION RATIU TURDA (CUI 17990000)
Furnizor / câștigător
E.ON ASIST COMPLET S.A. (CUI RO32602667)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,07 RON
Valoare atribuită
252,07 RON
Data publicării
02.09.2026 11:50
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,07 RON

din 252,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.