Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare amenajament silvic

Număr anunț
DA41094131
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
FORESTS & PASTURES STUDIES S.R.L. (CUI 45900088)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.550 RON
Valoare atribuită
38.550 RON
Data publicării
02.09.2026 10:21
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.550 RON

din 38.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.