Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare acces și utilizare platforma informatică de management organizațional - Viva
- Număr anunț
- DA41081597
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLS.I-VIII GIRISU DE CRIS (CUI 20272301)
- Furnizor / câștigător
- VIVA VISION S.R.L. (CUI 45207554)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.025 RON
- Valoare atribuită
- 3.025 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 17:31
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 17:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.025 RON
din 3.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro