Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE SI MENTENANTA PENTRU SISTEMUL INTEGRAT DE MONITORIZ. TRAFIC DE CALATORI
- Număr anunț
- DA41071781
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- DONAU SERVICES SRL (CUI RO17810699)
- Cod CPV
- 72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.496 RON
- Valoare atribuită
- 33.496 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:23
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.496 RON
din 33.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro