Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flacon de sticla bruna cu dop 10ml, 30ml, 100 ml

Număr anunț
DA41097285
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI RO14477809)
Cod CPV
33792000-8 · Sticlarie pentru industria farmaceutica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.252,50 RON
Valoare atribuită
1.252,50 RON
Data publicării
02.09.2026 12:42
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.252,50 RON

din 1.252,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.