Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de contabilitate, resurse umane, salarizare
- Număr anunț
- DA41096108
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA G.A.L MUNTII MACINULUI - DUNAREA VECHE (CUI 36513457)
- Furnizor / câștigător
- SIMIONOV M. MIHAELA CONSULTANT FISCAL (CUI 23203128)
- Cod CPV
- 79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.600 RON
- Valoare atribuită
- 33.600 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 11:46
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.600 RON
din 33.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro