Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multiplicare documentații
- Număr anunț
- DA41094264
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,89 RON
- Valoare atribuită
- 101,89 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 10:27
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101,89 RON
din 101,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro