Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de instruire asistent personal persoane cu handicap grav - 8 ore

Număr anunț
DA41097990
Autoritate contractantă
COMUNA VIISOARA (CUI 3372149)
Furnizor / câștigător
INSIDE TRAINING 4U S.R.L. (CUI 41362598)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.985 RON
Valoare atribuită
5.985 RON
Data publicării
02.09.2026 13:13
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.985 RON

din 5.985 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.