Ofertă acceptată Cumpărare directă

Program statistica Data Volley 4

Număr anunț
DA41095517
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL LUGOJ (CUI 14847979)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI RO27829800)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.999 RON
Valoare atribuită
4.999 RON
Data publicării
02.09.2026 11:21
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.999 RON

din 4.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.