În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de dezvoltare software și personalizare a ecosistemului S.I.T.P.
- Număr anunț
- SCN1179406
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Cod CPV
- 72200000-7 · Servicii de programare si de consultanta software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480.000 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 17:32
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279423
Documente
Documentația de atribuire
- 05. DRAFT CONTRACT - SITP - LOT 1 2026.docx.p7s
- 05. DRAFT CONTRACT - SITP - LOT 2 2026.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI SITP.pdf.p7s
- FORMULAR DE PROPUNERE TEHNICA - LOT 1 DEZVOLTARE FUNCTIONALITATI SUPLIMENTARE S.I.T.P..docx.p7s
- FORMULAR DE PROPUNERE TEHNICA - LOT 2 DEZVOLTARE APLICATIE MOBILA S.I.T.P..docx.p7s
- Formulare .doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279423.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
480.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.