În desfășurare
Anunț de participare
Execuție a lucrărilor pentru obiectivul „ Amenajare și dotare infrastructură transport public local în orașul Întorsura Buzăului, județul Covasna”
- Număr anunț
- SCN1179408
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Cod CPV
- 45213352-5 · Lucrari de constructii de depouri de service (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.474.920,58 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 18:35
- Termen limită
- 23.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279490
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (23.09.2026 15:00).
Valoare estimată
7.474.920,58 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.