Atribuită
Anunț atribuire
Prestarea serviciilor de proiectare, verificare tehnică de calitate a proiectelor, asistență tehnică din partea proiectantului pe durata execuției și executarea lucrărilor privind obiectivul de investitii „GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 MOGOȘEȘTI”
- Număr anunț
- SCNA1136649
- Autoritate contractantă
- Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) (CUI 5246171)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.990.794,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.990.000 RON
- Data anunțului
- 02.09.2026 19:03
- Anunț de participare
- SCN1176110
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
-
22.06.2026 20:55Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
11.06.2026 10:58NotificareClarificare din oficiu
Valoare atribuită
3.990.000 RON
din 3.990.794,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro