În desfășurare
Anunț de participare
CONSTRUIRE CREȘĂ ÎN COMUNA COPĂLĂU, JUDEȚUL BOTOȘANI, cod SMIS 348674
- Număr anunț
- SCN1179410
- Autoritate contractantă
- COMUNA COPALAU (CUI 3372190)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.254.883,49 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 20:00
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279519
Documente
Documentația de atribuire
- 0. opis PTh .pdf.p7s
- 10. Piese desenate - Arhitectura.pdf.p7s
- 11. Piese desenate - Rezistenta.pdf.p7s
- 12. Piese desenate - Instalatii electrice.pdf.p7s
- 13. Piese desenate - Instalatii sanitare.pdf.p7s
- 14. Piese desenate - Instalatii termice.pdf.p7s
- 2. Referatele de verificare pe specialitati.pdf.p7s
- 3. Memoriu tehnic PTh - Arhitectura.pdf.p7s
- 4. Plan de plantatie.pdf.p7s
- 5. Memoriu tehnic PTh - Rezistenta.pdf.p7s
- 6. Memoriu tehnic PTh - Instalatii Electrice.pdf.p7s
- 7. Memoriu tehnic PTh - Instalatii Sanitare.pdf.p7s
- 8. Memoriu tehnic PTh - Instalatii Termice.pdf.p7s
- ATR.pdf.p7s
- Caiet Sarcini rev2.pdf.p7s
- Fise tehnice echipamente.pdf.p7s
- Formulare ofertanti rev1.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279519.pdf
- Model de contract rev1.docx.p7s
- SCAN_Liste cu cantitati de lucrari - fara valori_rev 27.08.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
6.254.883,49 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.