Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cu consumabile si lubrefianti ptr.motounelte Husqvarna

Număr anunț
DA41072885
Autoritate contractantă
SATUL NOU GRADISTEA S.R.L. (CUI RO31117192)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.864,47 RON
Valoare atribuită
2.864,47 RON
Data publicării
28.08.2026 18:51
Termen limită
03.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 17:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864,47 RON

din 2.864,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.