Ofertă acceptată Cumpărare directă

masa servita

Număr anunț
DA41091448
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Olimpic Cetate Rasnov (CUI 33537559)
Furnizor / câștigător
MIGAR TOUR SRL (CUI 14158311)
Cod CPV
55312000-0 · Servicii de restaurant cu ospatari fara restrictii de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900,90 RON
Valoare atribuită
900,90 RON
Data publicării
01.09.2026 17:29
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 21:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900,90 RON

din 900,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.