Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii consultanta managementul proiectelor finantate FEADR 2021-2027, Interventia DR36 LEADER
- Număr anunț
- DA41084628
- Autoritate contractantă
- Comuna Smeeni (CUI 4154380)
- Furnizor / câștigător
- CREDINVEST CONSULTING SRL (CUI RO15227452)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.500 RON
- Valoare finală
- 48.500 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 10:35
- Data finalizării
- 02.09.2026 19:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.