Ofertă acceptată Cumpărare directă

SFOARA PP TIP CORDELINA D12 MM LA 20M

Număr anunț
DA40633154
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01764 (CUI 27124086)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39540000-9 · Diverse franghii, funii, sfori si plase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,11 RON
Valoare atribuită
80,11 RON
Data publicării
16.06.2026 09:08
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,11 RON

din 80,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.