Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de montaj pavele cauciucate pe beton, echipamente de joacă și fitness exterior

Număr anunț
DA41066834
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SARATENI (CUI 29033014)
Furnizor / câștigător
TOAH (CUI 50416557)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.540 RON
Valoare atribuită
43.540 RON
Data publicării
27.08.2026 17:35
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 17:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.540 RON

din 43.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.