Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcator alimentator auto 12V Powertronik statie radio Motorola MTH800 MTP850 MTP850S FLN9469
- Număr anunț
- DA41065336
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
- Furnizor / câștigător
- PCZONE ONLINE DISTRIBUTIE SRL (CUI RO27073608)
- Cod CPV
- 32344230-7 · Statii radio (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 686 RON
- Valoare atribuită
- 686 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:26
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
686 RON
din 686 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro