Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartuse cerneala Y+C+M, HP 712 29-ml, 2buc+2buc+2buc; Cartuse cerneala negru, HP 712 38-ml, 3buc
- Număr anunț
- DA40628106
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.386 RON
- Valoare atribuită
- 1.386 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 13:30
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2026 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.386 RON
din 1.386 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro