Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale publicitate

Număr anunț
DA41066909
Autoritate contractantă
Colegiul National "Vasile Goldis (CUI 3520040)
Furnizor / câștigător
SCAN PRINT SRL (CUI 35415221)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
814,05 RON
Valoare atribuită
814,05 RON
Data publicării
27.08.2026 20:03
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 20:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

814,05 RON

din 814,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.