Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla smart interactiva WiFi Dahua, 4K UHD, DLED, 75 inch, Android, touch screen

Număr anunț
DA41065901
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL AL PAPIU ILARIAN (CUI 4322939)
Furnizor / câștigător
ELECTRO ORIZONT SRL (CUI RO1200600)
Cod CPV
39292000-5 · Tablite sau table scolare pentru scris sau pentru desenat sau instrumente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
27.08.2026 15:02
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.