Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale birotica

Număr anunț
DA41066549
Autoritate contractantă
Fundatia Crestina Diakonia Filiala Sfantu Gheorghe (CUI 15020413)
Furnizor / câștigător
PAPIRUS IMPEX SRL (CUI RO8307516)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.676,50 RON
Valoare atribuită
19.676,50 RON
Data publicării
27.08.2026 16:02
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.676,50 RON

din 19.676,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.