Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare sens giratoriu, montare pavaje si suporti cosuri de gunoi in Comuna Sanmihaiu de Campie

Număr anunț
DA41065131
Autoritate contractantă
Comuna Sanmihaiu de Campie (CUI 4427072)
Furnizor / câștigător
NICOFLOR SRL (CUI RO18425063)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
27.08.2026 14:14
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.