Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Soft interactiv Mozaik Profesor (mozaBook/mozaWeb) - 10 licente/1 an
- Număr anunț
- DA41064769
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII CIRTA (CUI 17924960)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.980 RON
- Valoare atribuită
- 10.980 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:54
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.980 RON
din 10.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro