Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza si protectie MECI RO-BULG SENIORI 30.08 TULCEA

Număr anunț
DA41066559
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BASCHET (CUI 4203857)
Furnizor / câștigător
GARANT SECURITY ALL SRL (CUI 28558997)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
27.08.2026 16:04
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.