Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie servicii de organizare de petreceri
- Număr anunț
- DA41065549
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIMAND (PRIMARIA COMUNEI SIMAND) (CUI 3519356)
- Furnizor / câștigător
- EVENTS & PUBLIC STUDIO SRL (CUI 33582380)
- Cod CPV
- 79954000-6 · Servicii de organizare de petreceri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:39
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.000 RON
din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro